Nowhere Special – Élőzenés bár és vízparti étterem

A legjobb vacsora és parti itt St. Maarten 2026.) - We Are SXM, Turisztikai Információs Központ

„Helyi tulajdonban lévő és szeretett” Simpson Bay, ahol karibi ízek, kézműves koktélok és esti élőzene párosulnak családias kiszolgálással.”

Az figyelem a részletekre tükröződik az egészben Nowhere Special koncepció – a névtől a megjelenésen át az ételekig, italokig és kiszolgálásig mindent átgondoltak.

Az mindig mosolygó arcok ebből helyi csapat, mutassa meg nekünk a Karib-tengert a legjavából. Ők valóban képviselik Sint Maarten, The Friendly Island. És minden nap élőzenével itt a helyed! Az bár, a energia, És a zene faliórái elöl, amíg a étterem elnéz a nyugalom Simpson Bay Lagoon.

Nowhere Special közvetlenül a mellett található Simpson Bay híd, amelyet felemelnek, hogy beengedjék a superyachts amelynek tulajdonosai imádják ezt a környéket, így ez a tökéletes hely a következő hajó megcsodálására.

Nowhere Special in Simpson Bay - A legjobb helyi bár és vízparti étterem élőzenével minden nap

Az új vezetőség, melynek tagjai Jan, Derek és Cristian, minden szakértelmüket beleadták az étel- és itallap fejlesztésébe, és a páratlan kiszolgálás biztosításába. Meghívták a korábbi séfet a Loterie Farmaki elkészítette az étlapot karibi klasszikusok kombinációjával nemzetközi kedvencekkel. Néhány ajánlásunk:

  • Articsóka és Spenót fondü
  • Házi készítésű ökörfark tavaszi tekercsek
  • Nowhere Special csirke curry saláta
  • A csodálatosan grillezett steakek

A bárban hetente több este élőzene szól. Tekintse meg alább a „nem olyan különleges éjszakákat”, és tegye őket különlegessé. Happy Hour naponta 4:7 és 2:XNUMX óra között, XNUMX az XNUMX áráért akcióval, nagyszerű italválasztékkal!

Nowhere Special nyitva tartás és „Not so Special Nights” – élőzenés menetrend:

Nowhere Special a hét minden napján nyitva tart délután 4-től hajnali 2-ig, és a hét minden napján kínál szórakoztató programokat, így tökéletes hely a jó zene élvezetére és a remek időtöltésre. A karaoke-tól, poptól, hip-hoptól és old school zenétől a soca-ig vagy a karibi steelpan-ig, ezen a helyen mindenki talál magának valót!

  • Hétfő: Ipari éjszaka 2-ért 1 itallal és DJ Silk-kel (Old School Hip Hop) 9: 00 - 12 pm
  • Kedd: latin este a Kanelle & the KRG Banddel (Salsa, Merengue, Bachata és Reggaeton) 9: 00 - 12 pm
  • Szerda: Táncolj klasszikusokra vele DJ Silk (klasszikus pop, hip-hop, tánc) 9: 00 - 12 pm
  • Csütörtök: Ladies Night Roxxyval (Pop, R&B, Zouk, Kompas, Soca és Reggae) 9: 00 - 12 pm
    Ingyenes italok minden hölgynek.
  • Péntek: Reggae Night Remóval és a Barbwire zenekarral (Reggae) tól 9: 00 - 12 pm
  • Szombat: Jogdíj és KRG zenekar (R&B, soul, reggae, rock és pop) 9: 00 - 12 pm
  • Vasárnap: Tropical Vibes hibriddel SXM (Karibi hangulat és Steelpan) 9: 00 - 12 pm

Foglaláshoz kattintson az alábbi gombra. Említse meg a kívánt dátumot/időt, és ne törölje a tárgy címét.

Nowhere Special – Ebéd- és vacsoramenü 2026:

Nowhere Special Sint Maarten, egyszerű áttekintés:

  • Egyedülálló We Are! SXM Különleges - Special
    Említse meg, hogy látta őket We Are SXM

  • Árképzés - tól
    Személyenként 20.00 USD és 75.00 USD között. Csoportos árak állnak rendelkezésre

  • Munkaidő
    Hétfőtől vasárnapig 4:2 és XNUMX:XNUMX óra között

  • Cím és hely
    Jóléti út 88. szám, Simpson Bay, St. Maarten

  • Feltételek és részletek
    Előnyös foglalás, 6 vagy annál nagyobb csoportok számára szükséges

  • Elérhető foltok
    Ülőhely 100 fő részére

  • Ruha ajánlás
    Alkalmi / nyaralás

  • Telefon / WhatsApp
    +1 721 5442440 OR + 1 721 522 5844

Segítségre van szüksége a hely megtalálásához, töltse le a We Are SXM Alkalmazás GPS szolgáltatáshoz (Android vagy Iphone)

  • Imádunk tanulni és fejlődni

  • Ossza meg tapasztalatait és pozitív visszajelzéseit alább
Küldje el véleményét!
1
2
3
4
5
Küldés
     
Mégsem

Készítse el saját felülvizsgálat

Nowhere Special bár és étterem
Átlagos értékelés:  
 17 vélemények
 by Jennifer

Nagyszerű étkezési és lime-os hely, az utazásom minden napján meglátogattam

 by Jennifer

Az első szigetlátogatásom során találtam rá erre a helyre, aminek egyedi neve volt. Nem bántam meg, hogy itt szálltam meg. Nowhere SpecialA húgommal nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet nagyszerű, folytassák a nagyszerű kiszolgálást srácok, és az étel is fantasztikus volt.

 by Ukari

Egyedül érkeztem ide a születésnapomra. Találkoztam más lánnyal is, akik a születésnapjukat ünnepelték, és nagyon jól éreztük magunkat. A zene és a hangulat zseniális volt! Junior gondoskodott rólunk és gondoskodott róla, hogy jól érezzük magunkat!

 by D Vander Ploeg

A feleségemmel átsétáltunk a Royal Palmból, a figyelem csodálatos volt, az ételek nagyon jók voltak, a szolgáltatás nagyszerű volt, nagyon elégedettek voltunk, minden étterem fogadott néhány mutatót.

 by Fehér

Omg! Ez egy lánykirándulás volt, a legjobb barátaim B napját ünnepelve. Abszolút bálunk volt ezen a helyen. A felvételek fantasztikusak voltak! A szolgáltatás csillagos volt. A zene nagyszerű volt, és egész hangulatban volt. Kiáltsunk Prince-nek, aki csodálatossá tette élményünket! Ha visszajövök, újra visszamegyek oda. Bárcsak most ott lennék táncolni és fényképezni! Lol

 by Olivia

Háromszor jártam ott a szigeten való tartózkodás óta, és mindhárom alkalommal csodálatos polip volt, legyen szó a vacsoráról vagy a salátáról, tökéletesen főzték… Nagyon nehéz megtalálni az államokban… Kicsit lassan szolgálnak ki, de az étel valójában nagyon megéri… Ha polipot keresel

 by Tokyo

Szeretlek nowhere special ❤️❤️❤️

 by Cee

A LEGCSODÁLATOSABB ÉTKEZÉSI és zenei élményt élte át Önökkel. Nagyon hálás és biztosan visszatérek

 by chris

Az egyik kedvenc koktél- és italmegállóm szereti a légkört, mindig van egy szórakoztató pillanat, és a tulajdonosok annyira figyelmesek és kedvesek

 by Karen Conover

3 A legkiválóbb vacsoránk volt, és nem mondhatjuk eleget, a férjem garnélarákos curryt, én pedig lazacos vacsorát, WOW, általában nem szoktam véleményezni, de a vacsoránk a legkiválóbb volt és a felszolgáló (Junior) nagyon vigyázott ránk. Nagyon ajánlom vacsorára és élőzenére!!!!!

Page 1 of 2:
«
 
<
 
1
2
>
 
»