Mario Bistro | Étterem és Bár a Cliffben
A legjobb ebéd és vacsora itt: St. Maarten 2026.) - We Are SXM, Turisztikai Információs Központ
„Meleg, barátságos és finom. Mario's BistroA sziklán található minden látogatáskor kötelező St. Maarten. "
Mario's Bistrot van hagyományos francia konyha ázsiai és karibi hatásokkal.
Csodálatos ízek & kiváló személyzet mindegyik egy bájos bisztróban található, amely a „The Cliff” belsejében található Cupecoy. Az étterem egy rendkívüli ebéd- és étkezési élmény.
Mario séf, akit igazi „mackóként” is ismernek, mindig jelen van a konyhában, és soha nem fog félénk lenni, hogy az asztalodhoz üljön. Mario Bistro széles borlappal rendelkezik, amely világszínvonalú borokat tartalmaz, hogy minden fogásukhoz illessze a szarvasgombás olajjal ízesített New York-i hátszínt, valamint a báránycsülököt. csodálatos tengeri fésűkagylók.
A te ízlelőbimbók lesz megbolondul egy éjszakára, és valószínűleg szívesen visszatérnél még többre.


Mario Bistro több mint napi változó különlegességek és további csavart ad a dolognak, amikor megemlíted (We Are SXM)! Kedvenceink a menüből:
- Karamellizált hagyma leves svájci sajtos krutonnal
- Párolt hoisin kacsa taco libamájhóhóval
- Mahi Mahi pisztáciakéreggel
- Bármilyen húsétel, mivel mindegyik fantasztikus!
- Csokoládé olvadt sütemény vagy Crème brûlée
Mario Bistro ismert a fantasztikus adagok, de sok sikert mindhárom kurzus elvégzéséhez.
A Francia finomságokEgy szép kilátás, és a legkiválóbb borok, ez a hely garantálja Önnek a kielégítő estét!
Nyitva tartás és foglalás:
Mario's Bistro Keddtől vasárnapig ebédre déltől 12:30-ig, vacsorára pedig 18:00-22:00 óráig tart nyitva.
Asztalfoglalás csak telefonon lehetséges; a híváshoz kattintson az „Asztalfoglalás” gombra. Kérjük, említse meg, hogy látta őt a (We Are SXM).
Mario's Bistro | Cupecoy, Sint Maarten, egyszerű áttekintés:
Küldje el véleményét! | |
NAGY SZOLGÁLTATÁS és a pincér nagyon barátságos, szeretik a dekorációt és az ételek bemutatásának módját. szeretem ott ebédelni
Tegyen meg magának egy szívességet, és látogassa meg ezt a kedves éttermet. A szolgáltatás páratlan. A személyzet valóban törődik tapasztalataival. Az étel elképesztő - minden, amit megkóstoltunk, megolvadt a másik szájban. A legjobb étkezés, amit elfogyasztottunk. Erősen ajánlott!
Meleg és barátságos fogadás fantasztikus ügyfélszolgálattal. Remek estét töltöttem Mario-nél Bistro. Szeressétek a Mahi Mahit pisztácia kéreggel, valamint csokoládé olvasztott süteménnyel. Alig várom, hogy visszamenjen, és ne habozzon ajánlani mindenkinek, aki minőségi ételeket keres!
A szokásos módon a Mario nem okoz csalódást! Az ételek kiválóak, a kiszolgálás kifogástalan volt, és természetesen a helyszín pompás volt!
Amikor szüleim meglátogattak, elmentünk ebbe az étterembe, ízléssel és adagokkal, ez volt az egyik kedvenc vacsoránk. Milyen nagyszerű étkezési élmény, a minket szolgáló hölgy szuperbarát volt, és mindig a maszkját tartotta. A borok, amelyeket párosítanunk kellett az ételekkel, ízletesek voltak, az ételek pedig finomak!
Előételként a libamáj és a homár raviolik voltak. A foie-gras adag szép nagy adag volt, 2 darabbal. Ezek után megvolt a pisztáciás kéreggel rendelkező Mahi-Mahi és a Fésűkagyló, mindez nagyon finom volt.
Desszertként az olvadt csokoládétorta és a Creme Brulee volt, ami csak wow volt. Mario határozottan tudja, hogyan kell főzni!