Mario Bistro | Étterem és Bár a Cliffben

A legjobb ebéd és vacsora itt: St. Maarten 2026.) - We Are SXM, Turisztikai Információs Központ

„Meleg, barátságos és finom. Mario's BistroA sziklán található minden látogatáskor kötelező St. Maarten. "

Mario's Bistrot van hagyományos francia konyha ázsiai és karibi hatásokkal.

Csodálatos ízek & kiváló személyzet mindegyik egy bájos bisztróban található, amely a „The Cliff” belsejében található Cupecoy. Az étterem egy rendkívüli ebéd- és étkezési élmény.

Mario séf, akit igazi „mackóként” is ismernek, mindig jelen van a konyhában, és soha nem fog félénk lenni, hogy az asztalodhoz üljön. Mario Bistro széles borlappal rendelkezik, amely világszínvonalú borokat tartalmaz, hogy minden fogásukhoz illessze a szarvasgombás olajjal ízesített New York-i hátszínt, valamint a báránycsülököt. csodálatos tengeri fésűkagylók.

A te ízlelőbimbók lesz megbolondul egy éjszakára, és valószínűleg szívesen visszatérnél még többre.

Mario Bistrot a Cliffnél Cupecoyban – Csodálatos finom étkezés a holland oldalon
Mario Bistrot - Hagyományos francia konyha ázsiai és karibi hatásokkal, hússal, halakkal, desszertekkel - ebéd és vacsora

Mario Bistro több mint napi változó különlegességek és további csavart ad a dolognak, amikor megemlíted (We Are SXM)! Kedvenceink a menüből:

  • Karamellizált hagyma leves svájci sajtos krutonnal
  • Párolt hoisin kacsa taco libamájhóhóval
  • Mahi Mahi pisztáciakéreggel
  • Bármilyen húsétel, mivel mindegyik fantasztikus!
  • Csokoládé olvadt sütemény vagy Crème brûlée

Mario Bistro ismert a fantasztikus adagok, de sok sikert mindhárom kurzus elvégzéséhez.

A Francia finomságokEgy szép kilátás, és a legkiválóbb borok, ez a hely garantálja Önnek a kielégítő estét!

Nyitva tartás és foglalás:

Mario's Bistro Keddtől vasárnapig ebédre déltől 12:30-ig, vacsorára pedig 18:00-22:00 óráig tart nyitva.

Asztalfoglalás csak telefonon lehetséges; a híváshoz kattintson az „Asztalfoglalás” gombra. Kérjük, említse meg, hogy látta őt a (We Are SXM).

Foglaláshoz kattintson az alábbiakra. Említse meg a kívánt dátumot, időpontot, valamint az ételallergiát vagy a specifikációkat.

Mario's Bistro | Cupecoy, Sint Maarten, egyszerű áttekintés:

  • Egyedülálló We Are! SXM Különleges - Special
    Kérje a We Are SXM a nap különlegessége!

  • Árképzés - tól
    25.00 USD és 100.00 USD között elérhető csoportos árak.

  • Munkaidő
    Szolgáltatás 12:00 órától éjfélig.

  • Cím és hely
    A szikla belsejében, a Rajna út 7. sz., Cupecoy, SXM

  • E-mail cím
    Nincs e-mail, telefononként foglalás szükséges

Segítségre van szüksége a hely megtalálásához, töltse le a We Are SXM Alkalmazás Android vagy iPhone telefonhoz az alábbi gombokkal

  • Imádunk tanulni és fejlődni

  • Ossza meg tapasztalatait és pozitív visszajelzéseit alább
Küldje el véleményét!
1
2
3
4
5
Küldés
     
Mégsem

Készítse el saját felülvizsgálat

Mario's Bistro | Porto Cupecoy
Átlagos értékelés:  
 6 vélemények
 by KRISTÓF

NAGY SZOLGÁLTATÁS és a pincér nagyon barátságos, szeretik a dekorációt és az ételek bemutatásának módját. szeretem ott ebédelni

 by David Smith

Tegyen meg magának egy szívességet, és látogassa meg ezt a kedves éttermet. A szolgáltatás páratlan. A személyzet valóban törődik tapasztalataival. Az étel elképesztő - minden, amit megkóstoltunk, megolvadt a másik szájban. A legjobb étkezés, amit elfogyasztottunk. Erősen ajánlott!

 by Illés Miklós

Meleg és barátságos fogadás fantasztikus ügyfélszolgálattal. Remek estét töltöttem Mario-nél Bistro. Szeressétek a Mahi Mahit pisztácia kéreggel, valamint csokoládé olvasztott süteménnyel. Alig várom, hogy visszamenjen, és ne habozzon ajánlani mindenkinek, aki minőségi ételeket keres!

 by Tess

A szokásos módon a Mario nem okoz csalódást! Az ételek kiválóak, a kiszolgálás kifogástalan volt, és természetesen a helyszín pompás volt!

 by Roy van Zutphen

Amikor szüleim meglátogattak, elmentünk ebbe az étterembe, ízléssel és adagokkal, ez volt az egyik kedvenc vacsoránk. Milyen nagyszerű étkezési élmény, a minket szolgáló hölgy szuperbarát volt, és mindig a maszkját tartotta. A borok, amelyeket párosítanunk kellett az ételekkel, ízletesek voltak, az ételek pedig finomak!
Előételként a libamáj és a homár raviolik voltak. A foie-gras adag szép nagy adag volt, 2 darabbal. Ezek után megvolt a pisztáciás kéreggel rendelkező Mahi-Mahi és a Fésűkagyló, mindez nagyon finom volt.
Desszertként az olvadt csokoládétorta és a Creme Brulee volt, ami csak wow volt. Mario határozottan tudja, hogyan kell főzni!

Page 1 of 2:
«
 
<
 
1
2
>
 
»